Hladká, lesklá, zdravá a příjemně vonící srst bez parabenů


 
Když se k vám přitulí sousedova kočka, kýcháte jak o život a z nosu vám kape jako z kohoutku? Alergie je prevít. Ale ani s ní se vlastního zvířecího mazlíka vzdát nemusíte, budete-li používat ty správné šampony.
 
Každý pes i kočka si zaslouží dostupné a velmi kvalitní šampony. Prémiová řada Beaphar Shampooing (7 druhů) – francouzské šampony pro psy a kočky jsou pH neutrální, neobsahují parabeny, které mohou vyvolávat alergie, a ftaláty, jež ohrožují funkci ledvin a jater a zvyšují riziko vzniku astmatu.
 
Všech sedm druhů francouzských šamponů obsahuje polyfenoly z jadérek hroznového vína, jež jsou díky antioxidačním účinkům používány v pleťových krémech.
 
Nová řada Beaphar Shampooing je vyrobena pouze z kvalitních surovin. Každý šampon obsahuje specifické účinné látky, přírodní složky, jako jsou např. bambucké máslo, které chrání srst před dehydratací, extrakt z pomerančových květů, jež zklidňuje citlivou pokožku, a pšeničné proteiny regenerující srst a pokožku.
 
Francouzské šampony jsou jemně parfémovány vůněmi známými spotřebitelům kosmetiky. Například vůně Šamponu pro štěňata připomíná svojí vůní velmi známé tělové mléko pro miminka.
 
Barvou (šedá barva s nádechem hnědé) se obal liší od jiných značek, jež jsou obvykle bílé. Vaši pozornost okamžitě upoutají především vtlačené psí či kočičí tlapky do obalu.
 
Prémiovou řadu šamponů Beaphar Shampooing zakoupíte v prodejnách SUPER ZOO a v ostatních dobrých chovatelských potřebách nebo na internetu za doporučenou cenu od 179 Kč šampon pro kočky o obsahu 200 ml a za doporučenou cenu 219 Kč šampony o obsahu 250 ml (6 druhů) pro psy.

Více na: www.beaphar.cz