Znáte PlayFoam®?
Je to kamarádka – netoxická pěnová modelína, která udrží vaši ratolest na sto honů od televizní obrazovky nebo počítače a vaše nervy na uzdě. Jak to? Dá se z ní vymačkat, vykroutit, vyválet, zkrátka vymodelovat cokoli, co kreativní dítko napadne. Navíc nešpiní, nemastí, nepřilepí se na vás ani na koberec, nepřidělá vám žádnou práci s úklidem. Ani na vás neprozradí, když si ji tajně půjčíte, až vaše děti usnou.
  
 
Tato unikátní modelína nevysychá a je stále tvárná. Děti z ní snadno a rádi tvoří dle své neomezené fantazie a dospělí jí milují pro rychlý a snadný úklid. Barvy jdou od sebe opět oddělit, nebo je smícháte v duhovou mozaiku. Je vhodná pro děti již od 3 let.
 
"Princezna a přátelé" je nová sada pěnové modelíny PlayFoam® pro holčičky. Kluci si pak přijdou na své se sadou "Dino kámoši". Obě sady stojí 199 Kč, obsahují 8 veselých barev, tedy největší množství z prodávaných sad modelíny PlayFoam®. Jednotlivé zásobníky nových balení jsou provedené do tématických atraktivních tvarů. Na blistru Dino kámošů najdete Stegosaura, Brontosaura, nebo Triceratopse. Princezna si pohraje s pohádkovým kamarádem jednorožcem a po cestičce jistě trefí do svého zámku. Malé princezničky i odvážní dobrodruzi se mají s modelínou na co těšit! Tak vzhůru do světa fantazie!
 
Pěnovou modelínu PlayFoam® zakoupíte v prodejnách hraček Bambule, Dráčik, Wiky, Pompo a nebo na internetu www.pexik.cz.
 
Více informací najdete na:  www.PenovaModelina.cz
Distributor pro ČR a SR: Pexi, s.r.o.