Hamleys otevírá největší obchod s hračkami ve střední Evropě


Vzniká tak svět, který je mnohem více, než obyčejné hračkářství…
 
Hamleys, nejúžasnější obchod s hračkami na světě, dnes otevírá v Praze největší hračkářství ve střední Evropě (středa 4. května 2016).
 
Prostor o ploše 6 130 m2 zahrnuje nové koncepty navržené tak, aby provázely celé rodiny světem zábavy a poznání.
 
Nový koncept pod názvem Hamleys World zahrnuje interaktivní atrakce pro děti, které provázejí zákazníky na cestě po dvou podlažích. Každé patro je kombinací prodejny, atrakcí a zábavy, nabízejících pastvu pro všechny smysly. Návštěvníci zde najdou závodní dráhu, ozvučený kolotoč, obří skluzavku, interaktivní vodní prvky, fotostěny s živými postavami a mnoho dalších možností zábavy a her. Ocitnou se tak na místě lákajícím k ponoření se do objevování, které nabídne dokonce velkou raketu startující každý den.
 


O Hamleys
Již více než 255 let je londýnská značka Hamleys tím nejúžasnějším obchodem s hračkami na světě, který přináší magické zážitky a potěšení dětem každého věku. Bohatá historie Hamleys začala u Williama Hamleye, původem z města Bodmin v britském hrabství Cornwall. William Hamley si otevřením Hamleys na londýnském Holbornu v roce 1760 splnil svůj sen o nejlepším obchodě s hračkami na světě.
Dnes, v roce 2016, je Hamleys globálním brandem s působností daleko za hranicemi Londýna. V současnosti působí ve 22 zemích světa s celkovým počtem 75 obchodů.
Pro více informací navštivte www.hamleys.cz