Dovolená s  EXPRES MENU

Léto je tady a my se zpravidla rozjedeme do různých koutů naší republiky či světa.  Ať už vyrazíte na chatu na Šumavě, na ryby na Orlík či do Norska nebo dáte přednost cyklistice v Alpách či vystoupáte na slovinský Triglav, rozhodně byste neměli zapomenout přibalit s sebou kvalitní jídlo na cesty. Některé stezky jsou sice lemovány restauracemi a kiosky s občerstvením, v některých oblastech ale možnost stravování není, a proto se budete muset role „provianťáka“ ujmout sami.
 
Konec konzervám
EXPRES MENU jsou kvalitní hotová sterilovaná jídla v odolných bariérových sáčcích, která se obejdou bez lednice, vydrží teploty až do +30 °C a můžete je bez obav vložit do batohu nebo kufru.
 
Příprava jídla je rychlá a snadná. Způsob ohřevu vždy záleží na konkrétních podmínkách. Jídlo můžete ohřát buď klasickým způsobem, že ho přendáte do ešusu či hrnce
a ohřejete nebo vložíte zavřený sáček do vroucí vody a počkáte přibližně 10 minut, než se prohřeje.
 

 
 
Pečlivý výběr regionálních surovin
Firma EXPRES MENU pro své výrobky využívá nejlepší suroviny z České republiky bez umělých konzervačních látek, emulgátorů či dochucovadel. Hotová sterilovaná jídla vynikají svojí chutí tradiční české kuchyně a zároveň splňují všechny požadavky na bezpečné a chutné jídlo. Ke konzervaci je použita technologie vysokoteplotní sterilace. Na principu vysokého tlaku a teploty se jídlo zabalené v bariérovém sáčku zasteriluje. Tato technologie je velmi podobná klasickému zavařování. Jídlo tak vydrží až 3 roky, pokud sáček neotevřete.
 
Od guláše až po ryby a zvěřinu bez lepku
Na výběr máte jednak polévky, přílohy, hlavní jedno nebo více porcová jídla, tak i dezerty, či vegetariánské a veganské jídlo. Z hlavních jídel si můžete vybrat jídlo s hovězím, krůtím či kuřecím masem, zvěřinou, rybou nebo lehké nízko kalorické menu. Cena dvouporcového jídla je od 120 Kč. Jednoporcové jídlo koupíte od 73 Kč. Ve výběru e-shopu kromě české klasiky najdete ale třeba i platýse se špenátem nebo tilápie po italsku, jelení guláš, husí játra s cibulkou a jiné dobroty.  Z polévek je pak výborný boršč.  Celý sortiment je nabízen pouze v bezlepkovém provedení, což ocení především lidé trpící celiakií a ti, kteří dodržují bezlepkovou dietu.
Výhody hotových jídel EXPRES MENU oceňují zejména rodiny na dovolené, které si vezou jídlo s sebou a nechtějí se spoléhat pouze na vaření z polotovarů. Cestovatelé a sportovci využívají tyto výrobky pro jejich skladnost a vydatnost, která jim dodá potřebnou energii na celý den.
 
Jídlo vyberete a nakoupíte v kamenném obchodě (seznam prodejen naleznete na webu www.expresmenu.cz) nebo z pohodlí domova přes e-shop expresmenu.cz. 
Více informací naleznete na: www.expresmenu.cz