TEVA představuje dámskou trendy kolekci Ombre

Ombre je metoda zbarvení, se kterou jsme se setkali v interiérech, oděvech i účesech. Teva představuje tento trend ve své letní kolekci sandálů 2016. Ty mají tkané popruhy, ve kterých se barvy postupně přenášejí z jedné na druhou, jsou tištěné rafinovaným spektrem a tím poskytují ručně vyráběný vzhled.  

Podešev sandálu je ze světle hnědé kůže organického původu, která zvyšuje pohodlí při chůzi a udržitelný vzhled. Tyrkysová v kombinaci se světle modrou, různé odstíny nachové nebo zelené mezi sebou příjemně kontrastují, ale nezapomíná se ani na milovníky sladších barev jako je růžová a fuchsie. Pokud ovšem nejste fanoušek zářivých barev, pak je tu možnost černé a bílé barvy, která neomrzí nikdy.
 
Teva inovovala kolekci Terra Fi
 
Ikona značky Teva – sandále Terra Fi jsou opět o krok dál. Kolekce Terra Fi prošla kompletní renovací, díky níž můžeme představit sandále Terra Fi Lite a Terra Fi 4, které si ovšem zachovaly silné vlastnosti svých předchůdců.
Ať už vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandále vás rozhodně nezklamou.
 
Kombinace materiálů, vzorů a barev těží z aktuálních trendů, proto se sandále Terra Fi hodí do každé situace. Terra Fi Lite i Terra Fi 4 mají měkký Shoc Pad™, který zaručuje u patní části zvýšenou absorpci nárazů, dále antimikrobiální ochranu a spolehlivé, nastavitelné zapínání Teva, díky kterému bota skvěle padne.
 
Terra Fi Lite znamená více rychlosti, mrštnosti a flexibility a jsou ideální, pokud hledáte nápadité sportovní sandále. Nebo chcete sandále, které zvládnou skutečně drsný terén? Zkuste Terra Fi 4, které jsou výrazně odolnější a stabilnější.

 
Oba tyto modely jsou dodávány na trh v pánském i dámském provedení.
 
Terra Fi, váš společník pro každé dobrodružství,…

Více informaci na www.tevastore.cz