Pro všechny rodiče, kteří mají doma školou povinné děti, je škola a výběr školních pomůcek tématem číslo jedna. Výběr školního batohu je pro děti velkou událostí. Na školní tašku nebo batoh jsou kladeny stále větší nároky, a to jak na kvalitu a ergonomii, tak na splnění všech požadavků školáka.


 
Nová kolekce školních potřeb od firmy PRESCO GROUP potěší hlavně ty školáky, kteří mají rádi populární komiksové a filmové superhrdiny. Legendární postavy Batman a Superman jsou hlavním motivem nové licenční řady produktů.

Děvčata se mohou zase těšit na svoji hrdinku Supergirl. Kolekce v těchto nadčasových designech obsahují vše, co potřebuje dnešní náročný školák. Základem výbavy je školní batoh rozměru 46,5×32×17 cm s anatomicky polstrovanými zády, s nastavitelným prsním popruhem a s výškově nastavitelnými ramenními popruhy z příjemného a prodyšného materiálu. Školní batoh obsahuje jeden hlavní prostor s polstrovanou kapsou na notebook, ve kterém budou všechny potřebné pomůcky přehledně uspořádané, a přední zipovou přihrádku s organizérem pro různé nepostradatelné drobnosti.

K dalším důležitým doplňkům batohu patří reflexní prvky, které zvyšují bezpečnost dětí při pohybu venku, a dostatečně široký a pevný úchyt, vhodný pro časté přenášení batohu v ruce. Na pravém i levém boku je síťová kapsa určená na láhev s pitím.

Všechny tyto školní batohy mají velmi atraktivní vzhled. Novinkou každého batohu je kapsa obsahující pončo do deště, které je vyrobené z kvalitního materiálu a obsahuje reflexní prvky pro zvýšenou bezpečnost dětí. Batohy jsou ideální hlavně pro žáky 2. stupně základních škol.

  

Více na: www.presco.cz