Foto: Shutterstock

Internetové nakupování získává nový rozměr

V českém internetovém prostředí se rozmáhá velmi příjemný trend. Ti z vás, kteří běžně nakupují na e-shopech, mohou jednoduchým kliknutím přispět na charitu. Cena zboží se přitom nijak nezvyšuje!  Příspěvek hradí portál GIVT.cz, což je největší sdružení neziskových organizací a e-shopů v ČR. Pomáhat nikdy nebylo jednodušší. Svým nákupem podpoříte ty, které máte rádi.
 
Princip je velice jednoduchý. Navštívíte portál GIVT.cz a vyberete si libovolný e-shop. Tam nakoupíte a následně si vyberete, komu provizi z nákupu pošlete. Nabídka je široká. GIVT.cz má v databázi téměř 500 e-shopů z nejpopulárnějších segmentů včetně módy, elektroniky, jídla či cestování. Zapojeny jsou značky jako Baťa, ZOOT, Dámejídlo.cz, Kasa.cz, a mnohé další. GIVT.cz zároveň sdružuje nejvíce neziskových organizací na jednom místě, konkrétně 1750 a toto číslo každým dnem roste. Můžete si tak vybrat z širokého spektra organizací, od charitativních neziskovek, přes útulky, až po sportovní kluby.  
 
Abyste nezapomněli při dalších nákupech darovat příspěvek, můžete si do svého internetového prohlížeče nainstalovat chytrou aplikaci GIVT.cz, která se vždy včas připomene. Uděláte tak radost sobě i druhým.
 
Všechny praktické informace najdete na www.givt.cz
 
O projektu
Portál GIVT.cz vznikl v roce 2015 a za tu dobu navázal spolupráci s 1750 neziskovými organizacemi, pro které získal téměř 400.000 Kč. Princip darů je jednoduchý. Uživatel musí nakoupit na libovolném e-shopu přes GIVT.cz. Portál tak získá od e-shopu provizi za zprostředkování obchodu. Část této provize uvolní uživateli, který si sám zvolí, které neziskové organizaci příspěvek pošle.