Děti potřebují pohyb, vybít svoji energii. Skvělým tipem jsou domácí dětské prolézačky SUPRAFORT od firmy TOYPEX, které každé dítě i jeho kamarády nadchnou. Hrají si a přitom přirozeně a pravidelně cvičí, posilují, rovnají si páteř nezdravě ohnutou hrami u počítače. Sestavy se snadno instalují, je možné je obměňovat a doplňovat o ribstole, kruhy, hrazdy či šplhací síť až do dospělosti vašich dětí. Jsou vyráběny s maximálním ohledem na bezpečnost dětí již od tří let.

Nová sestava ATLANT 2
Novinkou mezi dětskými prolézačkami je sestava  ATLANT 2. Přináší svěží vzhled a moderní barvy vhodné jak pro kluky, tak pro holky. Kovové žebřiny zaberou velmi malý prostor
v místnosti, jen 0,5 m2 a instalovat ji lze třemi způsoby:  
Rozpěrný způsob je určen pro instalaci mezi podlahou a stropem. Strop musí být pevný
a nemusíte vrtat do zdi. Prolézačku lze tak rychle přesunout na jiné místo a tím vybrat optimální umístění v dětském pokoji nebo jiné místnosti.
Přístěnný způsob je určen k ukotvení do zdi, nikoliv však do sádrokartonové stěny. Lze také využít montáž s použitím obou způsobů - rozepřením a ukotvením do zdi najednou.
 
Sestava ATLANT 2 obsahuje výškově přestavitelnou hrazdu, která se může umístit
v potřebné výšce. Proč je zapotřebí přestavitelná hrazda? Pro mladší děti bude pohodlnější a bezpečnější, když hrazda bude připevněna ve výšce odpovídající jejich věku. S růstem dítěte se výška umístění hrazdy může jednoduše měnit.
Příčky žebřin jsou kovové, potažené plastem s neklouzavým povrchem. Na rozdíl od kovových příček jsou tyto příčky komfortnější a bezpečnější. Jsou měkčí a pohodlnější pro úchop, nekloužou a nejsou studené. Novou sestavu ATLANT 2 koupíte za 12.490 Kč.
 


Domácí prolézačky děti ocení především v zimě, když nelze využívat venkovní hřiště. Rozvíjí obratnost, zlepšují fyzickou kondici, prospívají rozvoji svalů dlaní a ramenou, což mimo jiné zlepšuje motorické dovednosti a pomáhá k lepšímu psaní. Pravidelné cvičení na prolézačkách vypěstuje v dětech tu nejlepší závislost - na pohybu.
Díky velké nosnosti (až 100 kg) se sestava může úspěšně využívat i dospělými členy domácnosti. Protáhnout se pouhých 5 minut ráno a večer – a máte velký užitek pro svoje svaly a páteř!
Dětské domácí prolézačky SUPRAFORT lze objednat na e-shopu.
Více na: www. suprafort.cz