Znáte novou hru „Horký brambor“ od firmy Alexander? Je to velmi zábavná hra pro děti a mládež, kterou si může zahrát  2-8 hráčů bez rozdílu věku. Jak na to?
 
Rozlož hrací desku na rovný a stabilní povrch. Zamíchej karty s otázkami a balíček polož vedle hrací desky, kam dáš i kulatý horký brambor. Pak si každý z hráčů vybere figurku
a postaví ji na pole START. Aby hra mohla začít, musíš si ještě složit káču, která se skládá
z hřídele a disku, přiloženého ke hře. Teď můžeš hrát „Horký brambor“ všude, v přírodě nebo na koberci a káča se bude stále otáčet. Místo káči lze k měření času použít speciální, bezplatnou aplikaci časomíry, kterou si stáhneš pomocí jednoho z QR kódu umístěných
v návodu a na obalu hry. Najdeš ji také na internetu v obchodě Google Play nebo App Store pod názvem „Horký brambor”. Zařízení se zapnutou aplikací polož vedle hrací desky na místo, které je v dosahu všech hráčů.


 
Kdo z Vás dokáže nejrychleji přemýšlet pod tlakem? Připravte se, protože teď to zjistíte! V této hře máte pouze několik sekund na vymyšlení odpovědi na otázku a přehození horké brambory protivníkovi. Zbavte se brambory, než uplyne čas a spálíte se! Odpovídejte rychle, házejte přesně, chytejte pečlivě a sami nespadněte se svou bramborou až na spodní okraj hrací desky!
 
Hra je vhodná pro děti již od šesti let a skvěle se s ní pobaví celá rodina.
 
 
Hru „Horký brambor“ zakoupíte za 499,- Kč v řetězcích prodejen hraček, hračkářstvích nebo na internetu www.pexik.cz.
 
Více informací najdete na:  www.pexi.cz