Už vám někdy připadají Velikonoce trochu fádní a stále stejné? Právě v těchto prvních jarních dnech můžete spolu s barvením vajíček vyzkoušet také pěnovou modelínu PlayFoam®  z bubliny, bohatou na tvořivé doplňky. Děti vám jistě rádi pomohou doma dotvořit veselou jarní atmosféru!
 
 
Osvědčená sada oblíbené modelíny PlayFoam® BOULE - Workshop set (199 Kč) v sedmi barvách s mnoha tvořivými a legračními doplňky nadchne každého předškoláka, ale i školáka. Tato unikátní modelína nevysychá, nelepí a je stále tvárná. Děti z ní snadno a rádi tvoří dle své neomezené fantazie a dospělí jí milují pro rychlý a snadný úklid. Barvy jdou od sebe opět oddělit, nebo je smícháte v duhovou mozaiku.
 
 A až vás hraní s modelínou omrzí? Jednoduše ji uložíte zpět do praktických plastových bublin, ve kterých se dá snadno přenášet a přitom se neušpiní.  Můžete s ní zabavit děti i při dlouhé cestě autem! Je vhodná již od 3 let.
 
Naber plnou hrst lehoučké, snadno tvarovatelné a opakovaně použitelné modelíny PlayFoam® a užívej si tu pravou tvořivou velikonoční zábavu, znova a znova! Mačkej, ohýbej, tvaruj, zkrátka modeluj vše, co tě zrovna napadne! Výtvory z PlayFoam® nikdy nevyschnou, neztvrdnou, nemastí a nepřilepí se na nábytek, koberec ani na sedačky v autě, takže úklid je pak hračkou. Vyrobena je z netoxického a nealergického materiálu ve formě měkkých pěnových minikuliček, se kterými si malé ručičky i větší ruce lehce poradí!
 
 
 
Všechna balení pěnové modelíny PlayFoam® seženete v prodejnách hraček a řetězcích Dráčik, Pompo, Bambule nebo na internetu www.pexik.cz.
 
Více na : www.PenovaModelina.cz