V pátek a v sobotu 10. - 11. 11. 2017 se již podruhé koná festival Green Beauty Market, který je zaměřený na zdravou péči o krásu. Festival bude celý víkend probíhat v luxusním showroomu koupelen v centru Prahy, Prague Gallery Laufen.

Druhý ročník přináší spoustu novinek. V pátek 10.11. je start ve 14:00. Akce je přínosná jak pro profesionály z řad kosmetiček, kadeřníků a vizážistů, tak i pro širokou veřejnost. Zkrátka pro všechny, kteří se aktivně zajímají o zdravý a udržitelný životní styl.
 
Odborné informace pro profesionály
V konferenční místnosti bude probíhat placená konference pro odborníky. Hlavními řečníky budou inženýrky chemie Aneta Adamčíková a Katarína Hrivňáková, dále pak lektorka a kosmetička Mgr. Jarmila Procházková, profesionální vizážistka a stylistka Helena Tomanová a nebudou chybět ani nejnovější trendy v přírodní kosmetice v podání Andrey Mouaddab Vémolové.
První den v galerii také proběhnou dvě profi výzvy, jedna pro přihlášené kadeřníky a druhá pro vizážisty. Úkolem soutěžících bude v určeném čase s přírodními a ekologickými produkty, které dodají sponzorující značky, stvořit look na zadané téma. Vítěze vybere odborná porota.
 
Speciální program pro fanoušky udržitelného životního stylu a všechny návštěvníky
V sobotu 11.11. začne program v 10 hod. a vystavující firmy s jejich produkty zde budou až do 19 hod. Nahoře v galerii proběhne cca 18 půlhodinových přednášek z nejrůznějších oblastí přírodní kosmetiky a péče, které jsou k poslechu ZDARMA a zasahují témata od opalování až třeba po účinky konopných mastí a barvení vlasů přírodní cestou. V konferenční místnosti dole pak budou probíhat placené workshopy a vydatné semináře, např. Ing. Katarína Hrivňáková na téma Toxinů v kosmetice a Netoxického praní.

Svou účast na druhém ročníku Green Beauty Marketu už potvrdily značky: Couleur Caramel, Alphanova-Montbrun, Aiméé de Mars, Mossa, Oway Rolland, OAK, Yellow and Blue, Gaia Cup, Tierra Organica, Super Sprout, Linea Toscana, Inlight, Naturalis Better, Zuii, Phyt´s a Kombe
Nejzajímavější novinkou je soutěž Green Beauty Awards, díky které budou moci návštěvníci zvolit nejlepší produkt z přihlášených přírodních novinek v kategorii FACE, HAIR, BODY a MAKE-UP.


Datum konání akce: 10. – 11.11.2017
Místo: Prague Gallery LAUFEN, Náměstí I.P.Pavlova 5, Praha
VSTUP ZDARMA

Více informací se dozvíte na webu www.greenbeautymarket.cz