Sedm online roků napříč módním světem. To je ANSWEAR. Jeden z největších internetových obchodů ve střední a východní Evropě, který zahrnuje víc než 300 světoznámých značek a nabízí více jak 40 000 produktů dámské, pánské i dětské módy zaujal ve fashion branži pevné místo. Díky kreativitě a vizuálním inspiracím nabízí odpovědi na jakékoliv módní výzvy, bez ohledu na styl, příležitost anebo roční období, protože každý si může pro sebe najít ten správný módní kousek.Společnost se neustále rozrůstá a aktuálně působí již v 6 zemích. Milióny zákazníků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Ukrajině a v Maďarsku již můžou na e-shopu Answear s radostí nakupovat. A to teď i kdykoliv a kdekoliv díky dlouho očekávané, nové chytré mobilní aplikaci, kterou lze používat 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.
A proč zvolit nakupování právě u Answear? Kromě prémiových značek, jako jsou například Tommy Hifiger, G-Star Raw nebo Calvin Klein tu vždy najdete i úplně nové značky jako Morgan de Toi, Guess hodinky, Tommy Jeans či Cavalli Class.

Další novinkou k oslavě sedmého výročí Answear v České republice je otevření nové výdejny v Brně, kde si i zákazníci z Moravy budou moci objednat zdarma zboží na výdejnu a vše si v klidu vyzkoušet. 

  • Od února 2018 otevřený pick up store v Brně
  • Nová mobilní aplikace pro zákazníky
 
ANSWEAR.cz nabízí odpověď na jakoukoli módní výzvu, spojuje módu a módní doplňky z celého světa na jednom místě. Z pohodlí domova tak lze nakoupit dámské, pánské i dětské oblečení, boty a doplňky více než 300 světoznámých značek, které dohromady zahrnují přes 40 000 produktů. Nehledě na styl, příležitost nebo roční období, si každý může pro sebe najít ten správný kousek.
Firma věří, že každý vyjadřuje svou osobnost po svém a móda má být rozmanitá. Proto v její nabídce najdete kompletní portfolio, které prochází napříč oblíbenými značkami (Mango, Trussardi, Steve Madden), sportovním active wear (Adidas, Nike, New Balance), oslovuje milovníky DENIM (Pepe Jeans, Levi’s, Lee, Wrangler) i zažehne prémiové lásky na první pohled (Diesel, Guess Jeans, Tommy Hilfiger, Love Moschino, Calvin Klein, DKNY). Mimo jiné má Answear vlastní autorské značky Medicine a Answear. Kousky od ANSWEAR vás provází každý den. ANSWEAR je totiž MÓDA TESTOVANÁ NA LIDECH.
Společnost se neustále rozrůstá a aktuálně působí již v šesti zemích. Miliony zákazníků v Polsku, České republice, Slovensku, Rumunsku, Ukrajině a Maďarsku už u ní mohou nakupovat.

Answear staví své zákazníky vždy na první místo. Proto jim nabízí široký výběr a plný zákaznický servis, doručení do 24 hodin, při nákupu nad 700 Kč zdarma dopravu, a to v mnoha podobách – DPD, Česká pošta, nebo osobní odběr v Pick up Pointu (výdejně) v Praze a nyní nově v Brně, kam je doprava bez ohledu na výši objednávky vždy zdarma.

Více na www.answear.cz.