Sportování mění lidi i jejich osudy. Když začnete sportovat, pocítíte změny – na svém těle, a své náladě a ovlivňuje to celý váš život. Proto si Answear vybral květen za měsíc sportu. Jeho cílem je své zákazníky motivovat, aby byli ve formě, našli svou vnitřní rovnováhu a cítili se dobře. Oslovil sportovní ambasadory pro běh a pro jógu, aby pro své zákazníky připravil několik zajímavých akcí a také fantastickou soutěž!
 
INSPIRUJTE SE SKUTEČNÝMI PŘÍBĚHY
Láska k běhu
Naši ambasadoři žijí sportem každý den – první jsou Soňa a Michal. Dva běžci, kteří se potkali na pražském půlmaratonu. Začali spolu běhat, žít, píšou spolu běžecký blog Running2.cz a také jsou téměř pořád na nějakých běžeckých akcích a závodech. Aby toho nebylo málo, tak v dubnu se v Praze na půlmaratonu také v běhu vzali. Svými články inspirují své okolí, aby to také zkusilo, ukazují, že běhat může opravdu každý. Všude, kdekoliv a kdykoliv. Běhání nemá hranice, hranice jsou pouze ve vaší hlavě.
A právě proto jsme s nimi v oboře Hvězda natočili soubor videí Škola běhu s Running2. Oba vám prozradí, jak začít s běháním, jakou si na něj pořídit výbavu a na jaké materiály se zaměřit. Videa najdete na našem blogu Answear.

Láska k józe
Druhou ambasadorkou je jogínka Veronika Carmanová ze studia Karma jóga na Vinohradech. Veronika zpočátku vnímala jógu jako nudu, časem ji však propadla natolik, že se stala její životním posláním. Založila své vlastní studio, kde se cvičí jóga pro každého neomezeně na věku či fyzických schopnostech, dostupná pro děti, maminky či seniory, mladé hbité nebo taky ne, prostě pro každého. Veronika miluje pohyb, jóga je pro ni oživení duše se silným psychologickým podtextem.
 
YOGA ZDARMA
Celý květen 2018 vždy ve čtvrtek vyhlásíme na našem Facebookovém profilu v příspěvku (https://www.facebook.com/answearcz) soutěžní otázku nebo úkol. 10 nejrychlejších komentujících, kteří zadání splní, získá rezervaci na své jméno na lekci dynamické jógy, která se koná v úterý od 17:15 (délka 60 minut) a na hodinu Energy Vynasa ve čtvrtek od 19:55 (délka 60 minut). Při příchodu stačí na recepci nahlásit jméno a říci Answear.

   
VELKÁ INSTAGRAMOVÁ SOUTĚŽ O VÍKENDOVÝ POBYT S JÓGOU
Vyhrajte úžasný víkendový pobyt s jógou v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně ve wellness hotelu Adam. Soutěž trvá od 23. dubna do 31. května. Co musíte udělat?
Vyfoťte se ve své nejoblíbenější jógové pozici a zveřejněte fotografii na svém veřejném instagramovém účtu. Fotografie musí být označená hashtagy #SportIsTheAnswear, #WeAreTheAnswear a @answear_cz.
 
Vybavíme vás pro každou sportovní situaci
Značka Answear není jen o módních kouscích. Na našem e-shopu najdete stylovou výbavu na každý sport. Stejně tak, jako se u nás oblékají naši ambasadoři, se tady můžete skvěle obléknout také vy.

Jsme s našimi zákazníky v každé situaci # wearetheanswear
Sledujte náš blog https://answear.cz/blog/tematy/sportistheanswear a YT https://www.youtube.com/playlist?list=PLmctu3L8GAjfWXojlh2F9OAhD-kKOs6L6