Novinky

Kouzlo sesterství

v nové kolekci Sisterhood Treasure od Answear.LAB

Answear.LAB představuje jedinečnou krásu a sílu sesterství prostřednictvím své nejnovější limitované kolekce Sisterhood Treasure. Není to poprvé, co značka vnáší do svých módních kolekcí hodnoty, které oslovují moderní ženy. Tentokrát se soustředí na vyjádření propojení a vzájemné podpory mezi ženami.

Hlavními hrdinkami kampaně Answear.LAB jsou dvě výjimečné sestry. Úspěšná modelka Monika „Jac“ Jagaciak a talentovaná atletka Anna Jagaciak. Jejich blízký, upřímný vztah je dokonalou ilustrací toho, co chtěla značka vyjádřit prostřednictvím nové kolekce Sisterhood Treasure. Answear.LAB představil sestry v neobvyklém kontextu. Jejich analogové portréty evokují atmosféru dávných vzpomínek, které je doprovázejí po celý život. Některé z nich mají podobnost s uměleckými obrazy, například portrét s náhrdelníkem na zádech, který vyvolává asociace s mistrovským dílem, jako je Vermeerova „Dívka s perlovou náušnicí“. Symbolickým spojením sesterského pouta na fotografiích je amarylis, květina, která vyjadřuje ženskou sílu, odvahu a krásu.

V České republice se do kampaně zapojily osobnosti jako například herečka Julie Štandera (@dzules) nebo zpěvačka a influencerka Natálie Bagárová (@natalii_bb), které poukáží na důležitost přátelství, vzájemné podpory a inspirace mezi ženami prostřednictvím pouta, které sdílí se svou blízkou kamarádkou.

Answear.LAB opakovaně nastoluje důležitá témata, která se týkají žen a zapojuje do nich známé osobnosti, které mohou inspirovat ostatní. Značka, vytvářená ženami pro ženy, zdůrazňuje neměnné hodnoty rovnosti, empatie, přijetí rozmanitosti a vzájemný respekt. Od svého zrodu pracuje v souladu s těmito principy a aktivně podporuje hlas žen v moderním světě. V této souvislosti se nyní zaměřuje na téma sesterství, protože jedinečná pouta mezi ženami mohou přispět k posílení jejich pozice.

„Chceme, aby se ženy v oblečení od Answear.LAB cítily silné a krásné, zároveň je podporujeme v budování společných vztahů založených na vzájemné důvěře a porozumění,“ říká Agnieszka Pruchnik, ředitelka značky Answear.LAB. „Věříme, že se dnešní ženy chtějí navzájem podporovat a chápat, protože je to jednoduše posiluje,“ dodává.

V kolekci Sisterhood Treasure najde každá žena jak módní interpretaci nejnovějších trendů, tak inspirativní vizi silného, podporujícího sesterství.

Nadčasová elegance a moderní romantismus

Žena v kolekci Sisterhood Treasure září nejen svým zajímavým stylem, ale také silou a sebevědomím, které pochází z pocitu spojenectví ve skupině podporujících se žen. V kolekci Sisterhood Treasure dominuje power dressing, prezentovaný prostřednictvím prvků, jako jsou kožené obleky, trenčkoty a dokonce i dlouhé šaty.

„Formy jsou minimalistické, moderní s prvky skandinávského stylu, ale zároveň ženské a romantické, jako například průsvitná košile s velkými květinami,“ uvádí Sylwia Jaskulska, hlavní designérka Answear.LAB. „Nude a šedé barvy jsou v těchto stylových kombinacích prolomeny energickou a odvahu symbolizující červenou a nadčasovou černou,“ popisuje.

„Kombinací těchto odstínů s neutrálními barvami a bílou, odráží barevná paleta kolekce Sisterhood Treasure rozmanitost a hloubku ženského prožitku,“ zdůrazňuje a dodává. „K tomu přispívají i výrazné doplňky, jako jsou vysoké podpatky s páskem nad kotníkem a otevřenou patou, podobné těm od značek Gucci nebo Saint Laurent.“

Estetiku kolekce Answear.LAB doplňují květinové a geometrické motivy. Struktury a textury materiálů, jako je krepový šifon, mačkaný taft, patina, střapce, cvočky a 3D květy, upoutávají pozornost a dodávají celkovému dojmu formu, kterou je těžké přehlédnout.

Navíc značka Answear.LAB poprvé ve své historii představila kolekci ručně vyráběných šperků. Symbolika tří hlavních přírodních kamenů použitých k výrobě je propojena s myšlenkou kolekce. Černý turmalín symbolizuje sílu a ochranu, červený granát odvahu a naději, zatímco horský křišťál posiluje a energeticky stabilizuje.

Kolekce Sisterhood Treasure vyjadřuje různými způsoby sílu ženské solidarity.


Více na Answear.LAB Sisterhood
Instagram: @answear_cz
Facebook: answearcz