Speciál TAŠKY

V dnešním módním světe se můžeme těšit na mnoho nových a zajímavých variant tašek, kabelek, doplňcích, které každá žena potřebuje. Stylové i nadčasové kousky nabízejí nespočet možností, jak osvěžit a vylepšit váš outfit. V tomto speciálu jsme se snažili nabídnout mnoho tipu, variant z různých ručních technik, které dají svůj jedinečný vzhled i pocit. Díky různým tvarům, s různými délky uch jsou pohodlné a snadno se nosí. Věřím, že si z našich 30 tipů najdete ten, který vás osloví. Oceníte jako vždy podrobný popis, střih i rozkresy. Budeme rádi, když se nám se svými výtvory pochlubíte na sociálních sítích nebo na redakce@ona-vi.cz. Ručně vyrobený výrobek zůstává aktuální a stylový více sezón a vhodný pro různé příležitosti – od každodenního nošení po společenské akce. Stylové doplňky, které zůstanou s vámi na dlouhou dobu a budou vám sloužit se svým nadčasovým vzhledem i praktičností. Tak neváhejte a vyrobte si tu svou vysněnou!

V prodeji od 21.3.2024 na https://www.casopisyprovas.cz/ona-vi-special-tasky s poštovným zadarmo.

NABÍDKA DALŠÍCH SPECIÁLŮ:

Speciál Vánoce

Nalaďte se s námi do sváteční nálady s našim tradičním Vánočním Speciálem. Přejeme si, aby vám Speciál posloužil jako milá inspirace pro společné strávené chvíle při tvoření, pří výběru dárku pro Vaše nejbližší. Speciál je plný nápadu, osvědčených tipů i novinek.

Více na https://www.casopisyprovas.cz/ona-vi-special-vanoce-predobjednavka2

Speciál háčkování

Speciální číslo o háčkování vás bude inspirovat a neodoláte pokušení převést alespoň jednu fotografii do reálné podoby. 30 tipů s podrobným návodem.

 

Rychle a jednoduše objednáte na https://www.casopisyprovas.cz/ona-vi-special-hackovani#detail-anchor-description

Speciál dárky

Vánoční průvodce, kde najdete 30 tipů na dárky pro své nejbližší. Tipy na dárky i s návody vytvořené nejrůznějšími technikami. Nezapomínejte na to, že ručně vyrobené dárky vdechnou Vánocům duši, jsou jedinečné a neopakovatelné. Nechte se inspirovat a vytvořte si s námi originální dárky.

 • Inspirace pro zhotovení dárků pro celou rodinu (háčkování, pletení, šití, patchwork, vyšívání, kreativní techniky, papírové tvoření)

https://www.casopisyprovas.cz/ona-vi-special-darky-predobjednavka#detail-anchor-description

Speciál Inspirace květinou

Kdo má květiny stejně rád tak jako my, může si společně s námi prolistovat tento Speciál inspirovaný květinou. Každý z nás často přemýšlí, jak a čím si vyzdobit byt. Vyrobte tedy květinové dekorace přímo na míru svému interiéru. Oklopte se květinami tam, kde trávíte hodně času. Zpestřete si i každodenní rutinní činnosti. Při pohledu na prolínání barev, tak jak to u květin bývá, bude svět mnohem veselejší. Motiv květů můžete použít téměř na cokoliv. Hodí se do bytu, šatníku i na nábytek.


Zastavte se na chvilku a vnímejte spolu s námi krásu květin. Načerpejte inspiraci a kochejte se křehkou krásou! Věříme, že naleznete dostatek nápadů a inspirací, které vás osloví. Sami si můžete zvolit jaká technika je vám nejbližší.

www.casopisyprovas.cz

Speciál háčkování 2021

Chcete se naučit háčkovat, jako to uměly babičky, ale přitom si vyrobit něco, co jde s dobou? Stačí trochu šikovnosti a pod vašima rukama budou vznikat krásné bytové dekorace nebo třeba něco nového do vašeho šatníku. K tomu vám skvěle poslouží náš Speciál háčkování! Najdete v něm 40 originálních nápadů na výrobu jednoduchých i složitějších háčkovaných výrobků s jejich pracovními postupy, nákresy i střihy. U každého výrobku najdete podrobný popis pracovního postupu.

Zkrášlete si originálními a praktickými výrobky svůj domov. Seznámíte se s různými materiály, jednoduššími i složitějšími vzory a získáte spoustu inspirace. Práce půjde od ruky a podle návodů uháčkujete, co vás jen napadne: tašku, halenku, košíky… A mnoho dalších překrásných věcí. Pokud jste si někdy přáli vrhnout se do háčkování, není třeba nadále otálet. Přejeme spoustu zábavy při háčkování!

Objednat na https://www.casopisyprovas.cz/Ona-vi-special-Hackovani-2021-d598.htm.

Speciál pletení

Tentokrát jsme recepty pro vaše jehlice naplnili 84 stran. Zaměřili jsme se nejen na dekorace do bytu, ale také na podzimní a zimní doplňky a oděvy.

Co ve speciálu najdete

 • nový šatník – trendy šály i doplňky
 • dekorace do bytu
 • roztomilé pletení na miminka
 • školička, která vás naučí základní kroky, jak lehce zvládnout tuto techniku
 • vzorník

Speciál pletení  – 84 stran nyní za akční cenu 44 Kč, https://www.casopisyprovas.cz/Ona-vi-special-pleteni-d596.htm

Speciál háčkování 2019

Kouzelné nápady na háčkování s návody a přehledným schématem.

Láká vás tato technika, ale bojíte se, že to je moc složité, tak se bát přestaňte. Chce to jen trpělivost, trochu šikovnosti a háčkovat se naučíte velmi rychle.

Co ve speciálu najdete

 • dekorace v romantickém stylu
 • praktické vychytávky do koupelny
 • hračky, které musíte vaše dítě mít
 • vzájemné prolínání barevných přízí
 • školička, která vás naučí základní kroky, jak lehce zvládnout tuto techniku
 • vzorník

Více na https://www.casopisyprovas.cz/Ona-vi-special-Hackovani-d597.htm