Novinky

Vytvořte velkolepou galerii chutí a zapojte se do mezinárodní fotografické soutěže Art Food Inspirations s módním e-shopem Answear.cz.

Zřejmě neexistuje upřímnější láska než láska k jídlu a vůbec nás to nepřekvapuje. Jídlo ovlivňuje mnoho oblastí života a povzbuzuje lidi, aby podnikali kulinářské cesty při hledání nových chutí. Právě proto se jídlo stalo hlavním tématem aktuálního ročníku soutěže módního e-shopu Answear.cz, která probíhá pod heslem „Art Food Inspirations“, a ve které můžete vyhrát jedinečné ceny.


Answear.cz se rozhodl vydat na cestu plnou inspirace související s jídlem. Zúčastnit se jí můžete i vy! Stačí pořídit fotku nebo video inspirované kulinářským zážitkem. V kuchyni můžete experimentovat, kombinovat protichůdné ingredience a přitom se bavit!

Popadněte fotoaparát nebo telefon a zapojte se do soutěže!
Answear.cz vás zve k účasti na 3. ročníku mezinárodní fotografické soutěže, pořádané v rámci strategie „Lifespiration starts here“. Cílem aktuálního ročníku, pořádaného pod heslem Art Food Inspirations, je povzbudit lidi, aby ochutnali život a hledali inspiraci související s jídlem.
Soutěžní úkol je jednoduchý: pořiďte fotografii nebo video inspirované momentem souvisejícím s jídlem. Zveřejněte dílo na svém Instagramovém profilu spolu se stručným příběhem, který se za soutěžním dílem skrývá. Nezapomeňte ke svému příspěvku přidat hashtagy #foodspirationcz, #answear_cz a označit profil @answear_cz. Výtvory je možné přihlašovat do 30. června 2022.
Autoři nejlepších fotografií či videí mají šanci vyhrát jedinečné ceny – hlavní cena: 15 000 Kč v hotovosti, další ceny: 5 x poukázka v hodnotě 1 500 Kč na nákup na Answear.cz.
Hodnotit vás bude odborná porota
Soutěžní fotografie a videa bude hodnotit odborná porota, která vidí inspiraci na každém kroku.

• Iva Sarauerová, @ivka_fitbake – Finalistka kulinářské show MasterChef, zahradní architektka, která místo zahrad navrhuje ty nejkrásnější dorty a zákusky a maminka dvou kluků. Pod svou vlastní značkou vyrábí dorty, dezerty, zákusky a cukroví. Většina jejích produktů je ve fit verzi neb ona sama je velkou propagátorkou cvičení a fitness. Veškerý volný čas tráví se svými syny a jak jinak než sportem.

• Romana Böhmová), @naskokvkuchyni – Svůj foodblog píše už více než osm let a baví jí nejen vaření a pečení, ale i foodstyling a tvorba nových receptů. Miluje cestování po světě i po Čechách. Je velikou milovnicí módy a ráda sleduje novinky v beauty oblasti.

• Nicole Groesslová, @nicole_groesslova – Country Manager Answear pro Českou republiku a Slovensku. Maminka dvou velkých kluků, s oblibou sleduje nejnovější módní trendy, potrpí si na dobré jídlo a ve volném čase ráda cestuje.

Načerpejte inspiraci
Ani tentokrát vás nenecháme na vaše kreativní nápady samotné. Inspiraci najdete na profilech ambasadorek soutěže, které jsou tentokrát rovnou čtyři. Na krásné fotky, které zachycují lákavé pokrmy a produkty z naší kategorie Home & Decor natrefíte u Romany Böhmové alias @naskokvkuchyni. Na zdravé a výživné recepty se můžete těšit na profilu finalistky kulinářské show MasterChef Ivy Sarauerové alias @ivka_fitbake. Nádherně stylizované snídaně, brunche a další dobroty do útulného domácího prostředí naleznete u Martiny Hladjuk alias @mamachefcz. Pokud si už nevíte rady, zaručenou jistotu, že bude navařeno a napečeno máte u Aleny Kolaříkové alias @bohynekuchyne.

Podrobnosti o soutěži naleznete v jejich pravidlech na webu: https://lifespirationstartshere.answear.cz/
Neváhejte a ukažte nám svou #foodspiration – popadněte fotoaparát a pusťte se do práce!