Novinky

Darujte o Vánocích radost v podobě smyslného parfému Asombroso

Aby byl dárek opravdu osobní, musí oslovit smysly a vyvolat vzpomínky. Právě takovou moc mají parfémy. Vždyť čich nás dokáže během okamžiku přenést na místa na druhém konci světa a umí nás vrátit v čase. Věnujte o letošních Vánocích voňavou hru s imaginací značky Asombroso by Osmany Laffita. Potěšit můžete ženy i muže.

Dámská vůně Asombroso The Dream následuje euforický sen plný ovocných, květinových a dřevitých tónů. V úvodu vůně odhalíte hrušku, broskev, černý rybíz, v srdci mimózu, jasmín, pomerančový květ a iris a v závěru vanilku, pačuli a tonka fazole. Cesta muže za vlastním snem je kořenitá, dřevitá a ambrová. Pánská vůně Asombroso The Dream se otevírá smyslnou vůní pepře, limetou, bergamotem a vodními tóny. Srdce voňavého snu tvoří cedrové dřevo, starověký symbol hojnosti, plodnosti a duchovní síly, a afrodiziakální pačuli. O provokativní závěr se postará luxusní ambra, santalové dřevo a povzbuzující smyslný mošus.

Pro Asombroso Eau de Parfum for WOMAN čerpal její tvůrce Osmany Lafitta inspiraci na své rodné Kubě. Svěží květinovou a dřevitou vůni můžete nosit po celý den. V úvodu se rozvíjí bergamot, mandarinka a pomerančové květy, v srdci lilie, jasmín, konvalinka a růže a základ dodává santalové dřevo a tajemný mošus. Asombroso Eau de Parfum for MEN je okouzlující a rafinovaná vůně pro náročné muže. Odhaluje se bergamotem, mandarinkou a sečuánským pepřem, v srdci má levanduli, geránii a jasmín a základ tvoří ambra, pačuli a vetyver.

Darujte o Vánocích smyslnou radost. Značku Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.