Novinky

Objevte sílu chladu: Pomůže dostat se před létem do formy

Někdy se stane, že pravidelně cvičíte i zdravě jíte, ale posledních pár kil prostě nechce za žádnou cenu zmizet. Zbavit se nahromaděného tuku v problematických partiích může pomoci síla chladu.

Ze všeho nejtěžší je zbavit se uloženého tuku v oblasti břicha, zadečku nebo stehen. Právě na tato místa spolehlivě zabírá kryolipolýza, což je neinvazivní, bezbolestná a především účinná procedura.

Stačí jediné ošetření
„Kryolipolýza Zeltiq pomáhá tvarovat problémové partie, s nimiž často nepomůže cvičení ani dieta, pomocí cíleného mražení tukových buněk. Výhodou je, že tukové buňky, které jsou při tomto ošetření odstraněny, jsou odstraněny navždy. Velká většina pacientů je spokojena už po jediném ošetření, tedy proceduru není třeba opakovat, ačkoliv je to možné, pokud má pacient zájem o ještě výraznější výsledek,“ popisuje MUDr. Helena Reisingerová z pražské kliniky Mediestetik, která kryolipolýzu nabízí. “Naši lékaři pracují pouze s autentickým vybavením certifikovaným americkým úřadem FDA a Evropskou unií,” říká dále.

Viditelný efekt kryolipolýzy přichází bezprostředně po ošetření, v příštích týdnech a měsících se rozvíjí a plného efektu je dosaženo po třech měsících. Ošetření je totiž specificky vyvinuto a testováno tak, aby tělu nezpůsobilo žádnou větší zátěž a období tří měsíců je pro přirozený a bezproblémový nástup výsledků nejideálnější.

Bezbolestné řešení problematických partií
„Kryolipolýza je vhodná takřka pro každou tělesnou partii – od bříška, přes boky a hýždě až po vnitřní i vnější stranu stehen nebo paže, a to s jediným omezením – oblast musí být vhodná k vakuovému nasátí přístrojem, a to jak rozměrově, tak co se množství podkožního tuku týče,“ dodává MUDr. Helena Reisingerová.

Výhodou této metody je rychlost a nenáročnost – ošetření jedné oblasti trvá pouze hodinu, je bezbolestné a není po něm potřeba žádná rekonvalescence. Bezprostředně poté je možné vrátit se do práce či na schůzky.

Věřte jen originálnímu přístroji
Kryolipolýza je navíc zcela bezpečná. Je totiž zaměřená pouze na tuk a nepostihuje žádné jiné tkáně, orgány ani nervy. Tělo je při ní navíc chráněno speciální gelovou membránou a chytrým nastavením přístroje, které chrání před omrzlinami i jakýmkoliv jiným ohrožením. „Od svého uvedení na trh bylo ve světě provedeno už přes milion ošetření a doposud nebyl zaznamenán jediný incident,“ říká MUDr. Reisingerová, ale zároveň doporučuje si vždy ověřit zařízení, kde se ošetření chystáte podstoupit.

Je totiž důležité svěřit se jedině do rukou lékaře, který pracuje s autentickým americkým přístrojem, který vyvinuli odborníci z Harvardovy univerzity a do České republiky jej jako první přinesla právě klinika Mediestetik.