Novinky

Ona ví – 3 speciály za jednu cenu (Pletení, Háčkování, Vánoce)

Objednávky na https://www.casopisyknihy.cz/Ona-vi-3-specialy-za-jednu-cenu-Pleteni-Hackovani-Vanoce-d1115.htm?fbclid=IwAR29EKnQa5T6l9wuWWdl8BGA_gjibIbQoZ1F3Gs1FuBAIvVewxSO8C070SI

Speciál háčkování! Najdete v něm 40 originálních nápadů na výrobu jednoduchých i složitějších háčkovaných výrobků s jejich pracovními postupy, nákresy i střihy. U každého výrobku najdete podrobný popis pracovního postupu.
Zkrášlete si originálními a praktickými výrobky svůj domov. Seznámíte se s různými materiály, jednoduššími i složitějšími vzory a získáte spoustu inspirace. Práce půjde od ruky a podle návodů uháčkujete, co vás jen napadne: tašku, halenku, košíky… A mnoho dalších překrásných věcí. Pokud jste si někdy přáli vrhnout se do háčkování, není třeba nadále otálet. Přejeme spoustu zábavy při háčkování!

Speciál Vánoce – připravili jsme pestrou nabídku 50 tipů, jak si zpříjemnit předvánoční čas. Vánoční Speciál vás bude inspirovat a neodoláte pokušení převést alespoň jednu fotografii do reálné podoby.

V tomto kouzelném období se fantazii meze nekladou, proto vám přináším například dekorace z přírodnin a papíru, patchworkové ubrusy i malý netradiční stromeček z větviček a hvězdiček z pomerančové kůry. Pro nový šatník si můžete spolu s námi vytvořit několik pletených modelů, které stojí za to.

Speciál pletení – tentokrát jsme recepty pro vaše jehlice naplnili 84 stran. Zaměřili jsme se nejen na dekorace do bytu, ale také na podzimní a zimní doplňky a oděvy.