Rubriky

Povlečení od Blanky Matragi: luxus, který si doma opravdu užijete

Zařekli jste se, že už si nepořídíte žádné další „lapače prachu“, ale přesto toužíte oživit svůj domov něčím novým? Originálním, svěžím, kvalitním a v neposlední řadě také praktickým? Nová série povlečení od světově proslulé módní návrhářky Blanky Matragi se stane designovým solitérem vaší ložnice, který si užijete v pravém slova smyslu.

Bytové doplňky mají úžasnou schopnost – vyprávět příběhy o svých majitelích a majitelkách. Jsou stopou vypovídající o tom, co je pro nás důležité, na čem si ne/zakládáme, pro co máme slabost. Obrazy, květiny, fotografie i vystavený porcelán utváří jedinečnou osobitou atmosféru každého interiéru. V případě bytového textilu to platí dvojnásob.

 

Povlečení v hlavní roli
Obdivujete přírodu a nebojíte se originality? Nepustíte přes práh ložnice žádné umělé materiály? Baví vás designerské lahůdky, ale nepodléháte pomíjivým trendům? Pak by vaší pozornosti neměla uniknout limitovaná edice povlečení módní návrhářky a designérky Blanky Matragi. Vzory překypují energií a živelností, zároveň zůstávají synonymem pro eleganci. Umělecké dílo si zaslouží i odpovídající materiál – uléhat tak budete do luxusního bavlněného saténu. Série vychází z autorské kolekce Elements, kterou Blanka Matragi popisuje jako návrat ke kořenům. Inspirací pro vzory Earth, Fire, Ocean a Air se staly přírodní živly, jejichž otisk nese i doplňkový sortiment v podobě dekoračních závěsů a polštářků. „Miluji oheň. Vášeň zrozená ze slunce. Spalující touha. Světlo. Nový úsvit krásy,“ komentuje vzor Fire Blanka Matragi.

Hřejivé barvy jsou dominantním prvkem povlečení Fire.

Vzory z kolekce Elements sluší i závěsům a dekoračním polštářům.

Také vzor Rain z dílny návrhářky Blanky Matragi si můžete dopřát i u sebe doma.

Nová série od Blanky Matragi
Digitálně tištěná malba uznávané návrhářky nyní ožila na dalších čtyřech vzorech ložního prádla. Povlečení Birth se stane skutečným klenotem ve vaší ložnici. Uměleckému vzoru vévodí azurová barva a propracovanou strukturu podtrhuje zlatá barva.

Povlečení Birth vás svojí důmyslností nepřestane překvapovat.

Jako obklopeni červánkovými mraky si budete připadat ve společnosti povlečení Dream. Vzoru vévodí kombinace zlatavé a starorůžové barvy, která se snoubí až s fuchsiově zářivými odstíny. Perleťové odlesky a kovové akcenty dodávají vzoru na dech beroucí plastičnosti.
Dynamické a energické jako oblaka před bouří – takové je povlečení Sky. Místy až neonové barvy rozpoutají vaši fantazii a rozzáří celou ložnici. Fascinují vás kapky rosy? Milujete vodu? Pak si zamilujete i povlečení Rain v modré barvě, která je zastoupena v bohaté paletě odstínů. Další inspiraci a bytový textil pro váš jedinečný domov najdete u tradiční české značky Matějovský.
Podle čeho vybíráte interiérový textil vy?

 

Povlečení Dream je přímo stvořené pro pohádkové snění.

Více na http://www.matejovsky-povleceni.cz