Novinky

Ráj šití za duši Vás chytí

Šití je láska na celý život. Šití se dá vlastně považovat za životní styl, který dokáže pohltit natolik, že než se člověk naděje, má skříň plnou látek a šicích potřeb. Ať už jste přesně tahle nadšená krejčová nebo máte šití jako činnost, u které se tu a tam odreagujete, anebo jen šitím řešíte jinak neřešitelné díry na kalhotách, Ráj šití je tu pro Vás.


Ráj šití není jen obchod. Ráj šití prodává srdcem a k prodeji tak přidává i poradnu, zaškolení a jiné služby zákazníkům. Snažíme se s prodejem dodávat i radost.
K jiným službám zákazníkům patří i mimo jiné záložka magazín, ve které najdete nápady na dekorace spolu s návody na šití a tvorbu. Podívejte se do magazínu Ráje šití a do poradny Ráje šití, kde neustále přibývají nové a nové tipy a nápady.

Ráj šití, to je především specialista na šicí stroje. Specialista proto, protože dokáže zákazníkům nabídnout poradenství ohledně šicího stroje a také zaškolení. Poradenství je vždy objektivní v zájmu zákazníka podle jeho potřeb. Benefitem Ráje šití je zkušený odborný personál, znalost nabízených výrobků, znalost a schopnost porovnat produkty napříč značek. Za oponou Ráje šití stojí lidé, kteří rozumí tomu, co dělají a dělají to s radostí. O tom se ostatně přesvědčíte při návštěvě Ráje šití.

Nabídka šicích strojů je natolik široká, že si šicí stroj může vybrat každá švadlenka tzv. na míru. Každý uživatel od šicího stroje očekává něco jiného, a proto je důležité věnovat nákupu šicího stroje potřebný čas a získat objektivní informace o daném stroji. K tomu Vám pomůže naše poradna, kterou můžete využít jak telefonicky, tak emailem viz kontakty. Můžete si také přijít vybrat šicí stroj přímo na prodejnu a my Vám rádi poradíme a dle potřeby stroj po předchozí domluvě představíme.

Sháníte šicí stroj tradičních ověřených značek jako je Veritas nebo Lucznik? V Ráji šití najdete nejširší nabídku nové modelové řady těchto legendárních značek včetně příslušenství, ale také náhradní díly a příslušenství pro staré šicí stroje.

(Na obrázku je šicí stroj Veritas Rachel a
Veritas Marion)

Svou pozornost si zaslouží i oblíbené šicí stroje pro děti nebo naprosté začátečníky. Nejprodávanější jsou v této kategorii šicí stroje značky Lucznik.

(Na obrázku je šicí stroj Lucznik Mini a Lucznik Lena)

Ráj šití nabízí nejširší nabídku značek šicích strojů na trhu a Vy tak máte možnost u nás vybírat z šicích strojů značek Veritas, Lucznik, Singer, Janome, Brother, Bernina, Baby Lock, Gritzner, Pfaff, Husqvarna a dalších.


Hned vedle šicích strojů stojí v naší nabídce také overlocky a coverlocky či kombinace. Například overlocky a coverlocky Baby Lock jsou nejkomfortnější a nejmodernější profesionálové ve svém oboru, které nabízí mnohem více možností ve strojovém šití. V dnešní nabídce materiálů, ze kterých se stále častěji šije i doma, jako jsou např. pružné materiály, si už jen se šicím strojem nevystačíte. Speciální stroje overlocky a coverlocky Vám práci neskutečně usnadní a najdou si tak místo ve strojovém parku každé nadšené švadlenky.

Je Vaší oblíbenou technikou vyšívání? I vyšívací stroje mají v naší nabídce své slovo a Vy tak můžete vybírat z vyšívacích strojů značky Brother, Janome, Bernina a dokonce i průmyslových vyšívacích strojů Happy Japan.


Pod slovem šití se skrývá prastará technika, která spočívá ve spojování kusů nejrůznějších druhů látek, a to pomocí stehů. Spojení dvou látek šitím je velmi pevné, a přitom je neustále otevřená možnost toto spojení porušit. Stehy mohou vznikat ručně i strojově. Ruční steh spočívá provlečením jehly s nití z jedné strany na druhou. Zatímco strojní steh spočívá v tzv. vázání spodní a vrchní nitě. Strojové šití je tak pevnější než ruční šití. Technika šití se používá v mnoha oborech, jako je krejčovství, obuvnictví, brašnářství, knihařství a mnoho dalších řemesel.
Velice nás baví věnovat se jak šití, tak i dalším technikám jako je například vyšívání a jiná kreativní ruční tvorba.

Potřeby pro nestárnoucí a oblíbenou techniku vyšívání, kreativní potřeby pro nejrůznější ruční tvorbu, jehly a nitě pro strojové i ruční šití, úžasné šicí potřeby pro děti a spoustu další galanterie, kterou neustále rozšiřujeme a vytváříme pestřejší a pestřejší nabídku.


Na závěr něco o našem zázemí…
Ráj šití sídlí v Brně na ulici Svatopetrská 35/7, Komárov. Prodejna je otevřená každý všední den od 9:00 do 17:00 s výjimkou páteční zkrácené pracovní doby do 15:00, protože i naši zaměstnanci mají osobní a rodinný život. Veškeré čerstvé informace o otevírací době a kontakty najdete zde. Avšak nezapomeňte, že náš e-shop Ráj šití je v provozu 24 hodin denně 7 dní v týdnu.