Novinky

S šicím strojem značky Garudan zvládnete ušít perfektní výrobek i vy

Česká společnost Anita B, pod značkou Garudan, přináší průmyslové šicí stroje na domácí i zahraniční trh již od roku 1996. Soustředí se na vývoj a montáž průmyslových šicích strojů a v posledních letech s hlavním důrazem na programovatelné šicí automaty. „Exportujeme do více než 16 zemí světa. Hlavními odběrateli jsou velcí výrobci oblečení, bytových a funkčních produktů, kteří sází na kvalitu a rychlost. Jedním z našich spokojených zákazníků, je dodavatel popruhů a tkanin pro agenturu NASA. Na míru jsme pro něj vyvinuli automat na šití extrémně těžkých a odolných materiálů.“ říká Ing. Radek Toul, jednatel společnosti.

 

Firma se v roce 2019 rozhodla zúročit své zkušenosti a vyvinout stroje také pro běžné domácí šití. Uvedla tedy na trh produktovou řadu domácích šicích strojů, se kterými si můžete splnit svoje představy o módě a hezkém domově i vy. Nyní nabízí 4 modely elektronických šicích strojů Garudan pro domácí použití. Jejich vybavení a množství elektronických funkcí ocení i nejnáročnější uživatelé. Hitem se stal kombinovaný šicí a vyšívací stroj Carmen, se kterým uživatel může jak šít, tak vyšívat různorodé výšivky. Kromě řady Garudan nabízíme také mechanicky ovládané modely domácích šicích strojů, overlock a coverlock značky Leader, které stojí na britském designu a zaměřují se na kvalitní konstrukci a výkon za přístupné ceny.

1 Kombinovaný šicí a vyšívací stroj Carmen

Univerzální šicí stroje toho umí hodně. Díky výběru stehů s nimi sešijete, začistíte i ozdobíte. S automatickým programem jednoduše vytvoříte i dokonale souměrné knoflíkové dírky. Jednoduchý model s mechanickým ovládáním je zase ideální pro začátečníky, takový spolehlivý základ.

Elektronický šicí stroj zaujme bohatým výběrem vzorů i větším množstvím funkcí. Vyšší řada nabízí také velkorysý prostor a ovládací prvky, díky kterým se můžete lehce pustit do tvorby patchworku a quiltování.

2 Elektronické šicí stroje Garudan

Overlock sice nedokáže nahradit základní šicí stroj, ale je nezbytný pro profesionální vzhled bočních švů, zejména na sportovních oděvech. Na overlocku švy zastřihnete, začistíte a sešijete v jednom rychlém kroku. Pokud často šijete z úpletu, je overlock naprosto jasná volba.

3 Overlock Leader VS340D

Třešničkou na dortu domácí výbavy pro šití – hlavně úpletů a funkčních materiálů – je coverlock (interlock). Vytváří pružný plochý steh, tzv. prádlový. Zespod začistí lemy naplocho a zachová pružnost oděvu, aby se stehy netrhaly. Na líci uvidíte pouze 2 nebo 3 rovnoběžné linie. Vaše výrobky budou díky coverlocku vypadat opravdu špičkově.

4 Coverlock Leader VS400D

Protože víme, že koupí stroje to nekončí, samozřejmostí je i poradenství, prodloužená záruční doba a široká servisní síť autorizovaných mechaniků.
Propuknutí pandemie coronaviru přineslo mnoho omezení a nároků. V této náročné době se společnost ANITA B rozhodla pomoci a využila svoje možnosti a know-how. Pomáhá nejen velkým výrobcům, ale i lidem, kteří šijí doma a ochotně pomáhají dalším potřebným kolem sebe.

Firma ANITA B se snaží maximálně vyjít vstříc přáním a požadavkům svých zákazníků, proto je pro ni důležitý zákaznický servis. Díky svému (vlastnímu) vývoji soustavně svoji produktovou nabídku upravuje dle aktuálních šicích trendů. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem je schopna uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, proto je špičkou ve svém oboru.

Zvolte si šicí stroj podle svých představ, ať vám šití dělá radost.

Více na https://eshop.garudan.cz/  nebo www.garudan.cz