Novinky

Soutěž + tip do knihovny

Háčkujeme pro miminka
Krampolinka

Vstupte s námi do kouzelného barevného světa, plného nápadů a inspirace! Podle podrobných návodů doplněných fotografiemi uháčkujete originální oblečení – botičky, svetřík, čepičku a rukavičky, čelenku nebo kšiltovku, šatičky i kalhoty, které miminko využije po celý rok.

Doba očekávání nového člena rodiny je naplněna touhou vytvořit pro miminko co nejkrásnější podmínky. A to je ta pravá chvíle pro ruční tvorbu – od příprav dětského pokoje až po ladění nejmenších detailů dětského oblečení. Jednou z tradičních technik je háčkování. Ručně vyrobená věc má duši a srdce, má příběh. Propojuje svého tvůrce s tím, kdo ji dostane.

Tato kniha je určena nejen maminkám a babičkám miminka, ale všem z okruhu rodiny nebo přátel, kteří se k háčku vracejí nebo právě objevili jeho kouzlo. V knize naleznete dvanáct návodů na praktické kousky do výbavičky včetně deky do kočárku. Vybere si z nich jak začátečník, tak i ti pokročilejší.
Více na www.grada.cz, www.krampolinka.cz.

Soutěžní otázka
Háček potřebujeme při práci jakou technikou?

a) pletení
b) háčkování

Heslo: Krampolinka

ODPOVĚD na soutěžní otázku označte heslem a pošlete i s vaší adresou na redakce@ona-vi.cz do 3. 3. 2021, tři vylosovaní vyhrají knihu Háčkujeme pro miminka – Krampolinka


Soutěž ukončena

Výherci:

A. Zamrzlová, Žatec
K. Limberková, Nový Knín
L. Pařenicová, Určice