Rubriky

Inovativní houbička z viskózy pro vždy čistou a hygienickou kuchyni


Hledáte spolehlivou a hygienickou houbičku, díky které snadno a hravě umyjete veškeré nádobí a setřete povrchy v kuchyni? Glitzi Always Clean je inovativní houbička kombinující PUR aktivní vrstvu určenou na drhnutí odolné špíny a viskózní vrstvu s perfektní savostí. Houbička je navržena s ohledem i na ty nejcitlivější povrchy, které nepoškrábe. Houbičku stačí po skončení práce omýt, vyždímat a je opět jako nová.


Správně vybraná kuchyňská houbička je v kuchyni neocenitelným pomocníkem. Nejen, že ji denně využíváme na mytí nádobí, ale sáhneme po ní, i když chceme uklidit linku po vaření, omýt dřez či varnou desku. Běžná houbička je ale zároveň i místem s vysokým výskytem mikroorganismů a je třeba ji měnit ideálně ještě předtím, než začne zapáchat. Houbička Glitzi Always Clean ale díky kombinaci inovativních materiálů dovnitř nečistoty nepropouští, mikroorganismy tedy nemají živnou půdu a nemohou se množit. Houbička je po opláchnutí jako nová a vydrží tak nepoměrně déle. Dobrou zprávou navíc je, že se hodí i na ty nejdelikátnější povrchy, jelikož sice umyje veškeré nečistoty, ale nepoškrábe ani takové materiály, jako je teflon či sklokeramická deska.


Inovativní houbička Glitzi Always Clean je tvořena kombinací dvou povrchů: PUR aktivní vrstvou, díky které snadno a šetrně dostanete z nádobí poslední zbytky nečistot a vysoce absorbční viskózou z přírodního materiálu, který umožňuje dostat z povrchů přebytečnou tekutinu jedním tahem. Povrch houbičky je snadno omyvatelný, po ruce tak máte vždy spolehlivou a hygienickou houbičku, která se hodí na všechny typy povrchů. Speciální PUR aktivní vrstva odstraňuje bez větší námahy i odolné (např. připečené, mastné apod.) z jakéhokoliv povrchu, je vhodná i na teflon či dokonce sklokeramickou desku. Mytí nádobí nikdy nebylo tak snadné.


Glitzi Always Clean houbička od značky Vileda je k dostání od 39,90 Kč.
Více informací na www.vileda.cz.