Novinky

Krása bolet nemusí – stačí si ji doplnit!

Dejte svému tělu chybějící kolagen
Ani ten největší kosmetický zázrak vám v souboji s časem nepomůže, pokud tělu nedodáte to, o co s věkem přirozeně přichází. Řeč je o kolagenu, který je často přezdívaný i bílkovinou mládí. A právem. Dokud si ho naše tělo dokáže vyprodukovat v dostatečném množství samo, funguje jako hotový elixír krásy – udržuje nejen pleť, ale všechny tkáně v těle pružné a hydratované. Právě díky kolagenu si mladá pleť uchovává ty úžasné vlastnosti, kvůli kterým si po třicítce kupujeme jeden drahý krém za druhým.


Potvrzuje i dermatoložka MUDr. Jana Molčanová z dermatologické kliniky Medoderm: „Z hlediska estetické dermatologie je kolagen důležitý pro zachování pevné a pružné pokožky, zdravých nehtů a vlasů.“ Ale lidské tělo si kolagen tvoří v dostatečném množství jen do určitého věku. Je proto důležité začít si kolagen včas doplňovat. Bohužel kolagen v jídle na to nestačí.


Skvělou zprávou je, že dnes už je díky pokroku biochemie účinní možnost, jak doplnit kolagen. Existuje totiž výživový doplnek v prášku Inca Collagen, který je reprezentantem a výsledkem precizní práce vědců. Je to kolagen získávaný z vedlejších produktů mořských ryb šetrnou metodou enzymatické hydrolýzy. To znamená, že je bioaktivní a pro lidské tělo tak přirozený, jakoby si vyrábělo vlastní kolagen. Denní dávku Inca Collagenu si jednoduše rozmícháte v 200-300 ml pitné vody, ovocného džusu nebo smoothie.


Napijte se krásy
Kolagen pomáhá zjemnit a zredukovat existující vrásky, dodává pokožce elasticitu a pevnost, pomáhá intenzivně hydratovat pokožku a omlazovat pleť – jednoduše se budete cítit fit, zdravější a mladší. Je také výborným pomocníkem v létě. Kolagen pomáhá pokožce zvládat účinky slunečního záření, pomáhá i při hojení pokožky, pokud si ji spálíte. Opálení díky němu vydrží déle.
Dokáže také zmírnit celulitidu, zesvětlit pigmentové skvrny, či výrazně zlepšit kvalitu a růst vlasů. Zejména vlasy nás ženy hodně trápí – právě na jaře začínají hromadně vypadávat a radost z krásnějších dní a příjemnějších teplot je v tahu. Je to ale jeden z přirozených koloběhů odehrávající se v našem těle. A právě stoprocentní přírodní hydrolyzovaný kolagen dokáže s vlasy divy. “Vlasy a nehty vznikají ze stejného embryonálního základu, a proto je jejich kvalita často ovlivněna stejnými faktory, jako jsou např. hladina hormonů, dostatek vitamínů a železa. Ze své praxe mohu potvrdit, že pravidelný přísun kolagenu zlepšuje pevnost nehtové ploténky, zmírňuje štěpení nehtů a lámavost vlasů,“ dodává doktorka Molčanová.


Kvalita kolagenu rozhoduje
Proč Inca Collagen tak dobře funguje? Protože jde o prémiový certifikovaný produkt, stoprocentně čistý lyofilizovaný kolagen z ryb. Ty jsou nejlepším zdrojem přírodního kolagenu vůbec. Mořský kolagen má oproti hovězímu či vepřovému kolagenu tu výhodu, že nemusí projít tepelnou úpravou a tak si zachovává svou bioaktivní, tedy živou podobu. Znamená to, že má stále přirozenou strukturu helixu (propletených řetězců) a tím zaručuje maximální možnou míru průniku do těla. Takový kolagen se vyrábí šetrnou metodou hydrolýzy za studena, nepřevařuje se, a tak neztrácí své skvělé účinky. Stejně důležité je i jeho množství v denní dávce – jedno měsíční balení Inca Collagenu obsahuje 30 přesných dávek kolagenového prášku ve zlatých sáčcích po 3000 miligramech. Investovat do prémiového produktu se v tomto případě skutečně vyplatí.
Inca Collagen je ku všemu ryze český produkt, který je u nás jedničkou na trhu. Originál je jen jeden a vědí to i spokojení zákazníci. „Moje pleť je vyživenější a pevnější, zlepšila se mi kvalita nehtů, rostou mi rychleji vlasy a mám je lesklejší a příjemnější na dotek, zpevnila se mi pokožka celého těla… Inca Collagen mě nadchl, jsem s ním maximálně spokojená,“ pochvaluje si zákazníčka Ivana Cachová.

Užíváním stoprocentně čistého kolagenu tedy můžeme dodat tělu to, co si už nedokáže vyrábět samo, a posílit tak nejen pokožku, ale i nehty a vlasy. Tajemství krásy je odhaleno – dnes už nemusíte volit kompromisy. Díky Inca Collagenu můžete svému tělu dopřát benefity mládí na delší období, než to příroda plánovala.
Koupíte na www.incacollagen.cz