Novinky

Nový šatník

První limitovaná kolekce nové značky answear.LAB je již k dostání na answear.cz

Hledání, překvapení a objevování – nová značka answear.LAB věnována moderním a nezávislým ženám si klade za cíl představit jim pečlivě vybrané nadčasové oblečení, obuv a doplňky za atraktivní ceny. První limitovaná kolekce je Vám k dispozici exkluzivně na answear.cz.

Móda je neustálé dobrodružství a objevování neznámého. Nový brand answear.LAB si je toho vědom a svou první limitovanou prémiovou řadou debutuje na answear.cz během tohoto podzimu. Cílem je neustále nabízet radost novými kreacemi, aby se každodenní styling stal skutečným potěšením. Nové fashion kousky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám módních experimentátorů a přizpůsobovaly se náladě zákazníků. Tým značky answear.LAB spolupracuje s nezávislými designéry a místními firmami, velká část kolekce se proto vyráběla lokálně ve střední Evropě, odkud značka pochází. Všechny prvky kolekce jsou pečlivě vybrány, aby nakonec nabízely pouze jedinečné originály, které zákazníky překvapí.

Nová ženská značka vstupuje do módního průmyslu s jedinečnou kolekcí inspirovanou noblesní klasikou 30. let. Avantgarda, jednoduchost, pohodlí, modernismus, smyslnost … Tato slova nejlépe vystihují první kolekci answear.LAB. Kromě střihového provedení jsou silnou stránkou kolekce právě kvalitní a nadčasové tkaniny jako hedvábí, vlna a kůže kombinované s lyocellem a recyklovaným terylenem. Funkčnost jde ruku v ruce s jemností, nové technologie jsou ve spojení s řemeslným zpracováním a historie se prolíná s modernou. Kolekce answear.LAB se přizpůsobuje životnímu stylu každé ženy, která se v závislosti na příležitosti a její nálady chce ukázat novým způsobem.

V answear.LAB najdete košile, topy, chino kalhoty, kožené bundy i sukně. Večerní a koktejlové šaty s velkolepými drapériemi, průhlednými prvky či třásněmi, dodávají svůdné kouzlo a dotvářejí temnou romantickou atmosféru. V kolekci samozřejmě dominují i podzimní oděvy, včetně klasických vlněných kabátů, jakož i nepřehlédnutelné stylové doplňky módně zajímavých 30. let: rukavice, šátky a kabelky.

Více na www.answear.cz