Novinky

Podravka příspívá na dobrou věc

Nákupem výrobků značky Podravka přispíváte na prázdninové zážitky dětem z Klokánků

Ať už zvolíte sluncem provoněnou sušenou zeleninu v přísadě do jídel Podravka Natur, či sáhnete po jiném oblíbeném výrobku značky Podravka, vždy si můžete být jisti, že vaše rodina dostane na stůl ten nejlahodnější pokrm. A nově můžete mít i skvělý pocit z toho, že každý váš nákup jakéhokoliv výrobku značky Podravka pomáhá zprostředkovat dětem z Klokánků nezapomenutelné prázdninové zážitky.

Na letní prázdniny 2021 připravuje společnost Podravka-Lagris volnočasové vyžití pro děti z neziskových zařízení Klokánek, která jsou provozována Fondem ohrožených dětí. Klokánky umožňují dětem okamžitou rodinnou péči na dobu, dokud se děti nebudou moci vrátit do své rodiny či dokud pro ně nebude zajištěna trvalá náhradní rodinná péče.

Tyto znevýhodněné děti často nemají možnost užívat si normálně fungujícího rodinného zázemí, ke kterému patří krásně prožité léto plné zážitků, na což se značka Podravka v duchu své filozofie Vždy se srdcem rozhodla zareagovat. I díky vašim nákupům zprostředkuje dětem z Klokánků prázdninové zážitky, které si zaslouží každé dítě.

Stačí špetka skvělého koření, aby se vaše kuchyně rozvoněla. Stejně tak špetka laskavosti může pomoci dětem vidět svět jinak. Každým nákupem jakéhokoliv výrobku značky Podravka přispíváte na prázdninový pobyt dětem z Klokánků.

Více na www.podravka-eshop.cz a www.podravka.cz.