Novinky

Pozvánka – PENZION NA KMÍNĚ

Penzion Na Kmíně, rodinná usedlost, původně šlechtický statek, spojuje venkovský životní styl s elegancí krásného ubytování a výborné gastronomie.

Ubytování je nabízeno ve 13 stylových apartmá s celkovou kapacitou až 35 osob. Každý pokoj má jiný design, ale všechny jsou velmi světlé a do posledního detailu vkusně zařízené.
Budovu penzionu obklopuje z přední strany rozlehlá zahrada s vícero možnostmi posezení a z boční strany vyhledávaná slunečná terasa lákající k relaxaci.

Penzion má vlastní restauraci „Bistro Na Kmíně“, která je otevřena denně jak pro ubytované hosty, tak i příchozí návštěvy. Kulinářsky zde kouzlí šéfkuchaři ze Street Cateringu.

Lokace Na Kmíně nenabízí jen ubytování, ale i zázemí pro firemní akce, školení, teambuildingy apod.. Pro účely firemních akcí a školení tu máme plně vybavenou zasedací místnost do 40 osob. V případě zájmu o neformální prostor se velmi hodí naše lobby do 15 osob. Do naší nádherné a velmi prostorné stodoly, která je poptávaná hlavně na svatby, se vejde až 400 osob.

Penzion Na Kmíně je i vhodné místo pro pořádání různých sportovních aktivit, neboť zde máme velký vnitřní areál, který lze využít na různé sporty (např. lukostřelbu). Najdete zde i vlastní jóga sál s kapacitou do 13 osob, kde již pravidelně probíhají jóga lekce.

Jsme moc rádi, když se u nás stále něco děje. Když se k nám hosté rádi vrací a my je můžeme překvapovat novinkami, které Penzion Na Kmíně každým rokem přináší.

Více na www.nakmine.cz