Novinky

Sesterstvo je síla! Sesterstvo je budoucnost!

Answear.LAB uvedl limitovanou kolekci SISTERHOOD

Answear.LAB dokazuje, že podpora žen není mýtus. Nejnovější limitovaná kolekce SISTERHOOD, která spojuje svět módy, hudby a umění, oslavuje ženské přátelství a vzájemnou solidaritu.

Ženy mají obrovskou moc a umí ji využít, proto s nimi spolupracujeme. Spojujeme naši sílu a talent, abychom pomohly, podpořily a iniciovaly věci, které jsou pro ženy důležité. Kráčíme ruku v ruce, jako sestry. Sdílíme společné zážitky, když je třeba, povzbudíme se, motivujeme se a bojujeme za společné i vlastní cíle, sny a touhy. Takovou vizi sesterstva představuje i limitovaná kolekce Answear.LAB.

Projevte solidaritu, starostlivost a pomáhejte si
„Sesterstvo se považuje za protiváhu k rivalitě, kterou ženám vnucuje patriarchální společnost. Sesterstvo je podpora a empatie. Na tomto základě můžeme budovat vztahy, které vyplývají z úcty k druhým, ale i k sobě samým, které neškatulkují, nehodnotí a nekritizují. Právě na takových pozitivních vztazích mezi ženami je založeno sesterstvo. Nemusíte mít pokrevní pouto, abyste se mohly nazývat sestrami.“, vysvětluje ideu kolekce Nicole Groesslová, Country Manager společnosti Answear pro Česko a Slovensko. Answear.LAB chápe, že prostřednictvím stylu, beze slov, můžeme vyjádřit to, kým jsme. Proto v kolekci SISTERHOOD najdeme spoustu odkazů a skrytých symbolů poukazujících na sesterstvo. Růžová barva, dominantní barva kolekce, symbolizuje bezpodmínečnou lásku a porozumění, které by ženy vůči sobě měly mít. Růžová je romantická a intimní zároveň. V psychologii barev je znakem naděje, dodává pocit, že všechno bude v pořádku. Růžová je také ústřední barvou návrhářky a módní ikony Elsy Schiaparelli, jejíž tvorba inspirovala designéry Answear.LAB. V kolekci SISTERHOOD se energický odstín šokující růžové objevuje na kožených kabátech, saténových šatech, tylových sukních a dámských kostýmech. Doprovází ho uklidňující džínová modrá a futuristická stříbrná odkazující na budoucnost a velikost našich snů. Oslňující nejsou jen poutavé nášivky na džínách a džínových katanách či šperky doplňující oděvy, ale také stříbrné bombery, motorkářské bundy, topy a sukně.

Návrhářka Ania Glik speciálně pro Answear.LAB
Sesterstvo ovlivňuje každý aspekt života, a právě proto kolekce SISTERHOOD daleko přesahuje svět módy a pojí se s hudbou a uměním. Každá z těchto oblastí se navzájem ovlivňuje, může být nositelem důležitých hesel a jiskrou, která podnítí změnu ve společnosti. Kampaň SISTERHOOD je také multidimenzionální, spojuje ženy, které jsou pracovité, plné síly a dennodenně se navzájem podporují. Důležitým bodem kolekce jsou trička a mikiny s tištěnými kolážemi od Anie Glik – talentované polské umělkyně, která spolupracovala s největšími módními domy. Speciálně pro Answear.LAB vytvořila Ania Glik sérii šesti digitálních koláží se slogany vyjadřujícími sílu sesterstva. Symboly sesterstva, jako například sepnuté ženské ruce, se zde objevují u hesel „STAND BY YOUR SISTER“, „SISTERHOOD GIVES YOU POWER“ nebo „HELP ONE ANOTHER IS PART OF SISTERHOOD RELIGION“.

Neste poselství o síle sesterství i vy!
V České republice jsou ambasadorkami kolekce SISTERHOOD modelka a rovněž zakladatelka stejnojmenného nadačního fondu, Veronika Sovadina Kašáková (@veronikakasakova) ve dvojici s kolegyní, svou zástupkyní a kamarádkou Evou Juščákovou, válečná reportérka Lenka Klicperová (@
lenkaklicperova) s novinářkou a publicistkou Markétou Kutilovou, česko-finská běžkyně Kristiina Hannele Mäki (@kristiinamaki) s maminkou a atletka a běžkyně Marcela Joglová (@marcela_joglova) s kamarádkou.

Limitovanou kolekci SISTERHOOD najdete pouze v módním e-shopu Answear.cz.
https://answear.cz/s/sister-hood